UŽ JSTE NĚKDY ZKOUŠELI KRMIT ŽIRAFU?
0,00 Kč

Product was successfully added to your shopping cart.

Trojský koník

Časopis Trojský koník vydávaný pražskou zoologickou zahradou.

Předplatné časopisu Trojský koník je možné objednat ZDE.

Položky 110 z celkem 22

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  1. Trojský koník - Spolubydlící v Zoo Praha

    Časopis o pražské zoo (číslo 1/2026)
    Bez daně: 99,17 Kč (s DPH) 120,00 Kč
  2. Trojský koníček - Žijí vedle sebe

    Časopis Zoo Praha pro všechny malé přírodovědce (1/2026)
    Bez daně: 28,93 Kč (s DPH) 35,00 Kč
  3. Balíček Trojský koník + Trojský koníček 1/26

    Zvýhodněný balíček časopisu Trojský koník a jeho dětské verze Trojský koníček 1/26.
    Bez daně: 115,70 Kč (s DPH) 140,00 Kč
  4. Náhled Trojský koníček - Život v mokřadech Trojský koníček - Život v mokřadech
    NOVÉ

    Trojský koníček - Život v mokřadech

    Časopis Zoo Praha pro všechny malé přírodovědce (2/2026)
    Bez daně: 28,93 Kč (s DPH) 35,00 Kč
  5. Náhled Trojský koník - Mokřady pro život Trojský koník - Mokřady pro život
    NOVÉ

    Trojský koník - Mokřady pro život

    Časopis o pražské zoo (číslo 2/2026)
    Bez daně: 99,17 Kč (s DPH) 120,00 Kč
  6. Balíček Trojský koník + Trojský koníček 4/25

    Zvýhodněný balíček časopisu Trojský koník a jeho dětské "mutace" Trojský koníček 4/25.
    Bez daně: 115,70 Kč (s DPH) 140,00 Kč
  7. Trojský koníček - Ptačí vandrování

    Časopis Zoo Praha pro všechny malé přírodovědce (4/2025)
    Bez daně: 28,93 Kč (s DPH) 35,00 Kč
  8. Trojský koník - Co je vlastně enrichment?

    Časopis o pražské zoo (číslo 4/2025)
    Bez daně: 99,17 Kč (s DPH) 120,00 Kč
  9. Balíček Trojský koník + Trojský koníček 3/25

    Zvýhodněný balíček časopisu Trojský koník a jeho dětské "mutace" Trojský koníček 3/25.
    Bez daně: 115,70 Kč (s DPH) 140,00 Kč
  10. Trojský koník - Na hraně existence

    Časopis o pražské zoo (číslo 3/2025)
    Bez daně: 99,17 Kč (s DPH) 120,00 Kč
Loading ...Load More ...

Položky 110 z celkem 22

na stránku
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3